beŞİKTAŞ ÇAĞDAŞ

Ana Sayfa   |   Site Haritası   |   İletişim
ana sayfa
sergİlerİmİz
SANAT YAYINLARIMIZ
galerİlerİmİz
PROGRAM
İLETİŞİM-ULAŞIM
 
 
 
 
BEŞİKTAŞ 'TA SANAT HAYATtIR
 
Galerimiz Pazartesi hariç hafta içi hergün 10:30 - 18:30 arası ziyarete açıktır. MKM, Uğur Mumcu Cad. No:8 34335 Akatlar Beşiktaş/İstanbul

(0212) 351 24 56

 

 

Çağdaş sanat sergileri ve etkinliklerine ,ev sahipliği yapan Beşiktaş Çağdaş,Beşiktaş Belediyesi tarafından kurulmuştur.

www.besiktas.bel.tr

 

 

 

beŞİKTAŞ ÇAĞDAŞ
 

Çağdaş sanat sergileri ve etkinliklerine ev sahipliği yapan Beşiktaş Çağdaş, Beşiktaş Belediyesi tarafından kurulmuştur. 2.500 metrekarelik sergi alanı ve 5 metrelik tavan yüksekliği, konferans salonu ile Avrupa'daki müze formatındaki sanat galerileri arasında yer almaktadır.

Kent belediyeciliğinde devrim niteliğinde atılımlar yapan Belediyemiz ; başta çocuklarımız ve genç neslimiz olmak üzere toplumumuzun her kesimine kültür ve sanatı sevdirmeyi, onun eğitici gücünden yararlanarak yaratıcı, inisiyatif kullanan, pozitif düşünceye sahip bir yapı kazandırmayı amaç edinmiştir.

Beşiktaş Çağdaş, Türk Resmi'nin ustalarını ve yeni nesil sanatçılarını bir araya getiren konseptli sergileri, uluslararası projeleri, Türk Sanatı'nın alanında yetkin önemli isimlerine açtığı retrospektif sergileri ve ev sahipliği yaptığı önemli sergilere hazırladığı yayınları aracılığıyla Türk Plastik Sanatı'na hizmet etmektedir.

Koleksiyonlarda ve müzelerde yer alan eserlerin sergilendiği Beşiktaş Çağdaş, Çağdaş Türk Sanatı'na desteğini uluslararası düzeyde önemli projeleri ile sürdürmeye devam ediyor…

MKM, Uğur Mumcu Cad. No:8 34335 Akatlar Beşiktaş/İstanbul

: +90 212 351 93 90 : +90 212 351 93 92

Beşiktaş Çağdaş Yerleşim Planı

Logolarımız...

Copyright © besiktascagdas.com.
besiktascagdas@beltas.com.tr
Ana Sayfa   |   Sergilerimiz  |   Sanat Yayınlarımız  |   Galerilerimiz  |   Program   |   İletişim
 
 
Tasarım ve Uygulama www.besiktascagdas.com